Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
На кордоні Волині з білоруссю нарощують інженерну роботу

Довжина кордону України з білоруссю становить 1084 км, з них на Волинську область припадає 217 кілометрів.

Фото із сайту espreso.tv.

На кордоні Волині з білоруссю нарощують інженерну роботу

Про це інформує голова Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук

Начальник Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук розповіла про ситуацію на волинському кордоні з білоруссю на ранок  7 грудня.

«Мирного зимового ранку!

Кордон захищений. Оперативні зведення підкріплені реальними діями. Наші охоронці й зараз нарощують інженерну роботу. Мала нагоду особисто переконатися, наскільки все злагоджено, мудро та згуртовано. Ці якості важливі, як ніколи. Доречно про це нагадати сьогодні, в День місцевого самоврядування.

Щирі вітання – депутатам усіх рівнів, керівникам територіальних громад, працівникам і ветеранам інституції, яка найближча до людей.

З власного досвіду скажу: очолювати виконавчу гілку влади та поєднувати повноваження у представницькому органі – подвійна відповідальність. Вдячна колегам і вам, краяни, за підтримку.

Окрема подяка – головам громад. Пишаюся, що нам вдається зберігати командність. Різні події, завдання, емоції, але ми разом! Разом до перемоги! Ці світлини – підтвердження того.

Щороку 7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Бережімо наші традиції. Без минулого – немає майбутнього!» – написала пані Ольга на своїй сторінці у Facebook.

У ранковому зведенні Генштабу щодо російського вторгнення зазначено: «На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін». 

Читайте також: «Директор волинської школи воює на передовій  разом зі своїми учнями (Фото)».

Telegram Channel