Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
Представниця Волині стала найкращою стріляючою лижницею України (Відео)

Молодчина!

Фото із сайту suspilne.media.

Аліна Хміль посіла перше місце на чемпіонаті України-2024 з біатлону серед юнаків та дівчат

Фінал змагань, де виступила представниця Волині, відбувся 17 грудня у Яворові Львівської області.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова громадської організації «Федерація біатлону міста Луцька» Василь Покотилець.

Лучанка змагалася у спринті на шість кілометрів із двома вогневими рубежами та показала результат 18:09.1, фінішувавши першою.

«Наша Аліна Хміль перемагає у спринтерській гонці! Аліна гарно відпрацювала свій перший вогневий рубіж і лише на стійці наша біатлоністка не закрила одну мішень. Чудова робота на вогневих рубежах і хороша швидкість! В результаті — переможна сходинка сьогоднішнього п’єдесталу!» — зазначив голова луцької федерації.

Бажаємо нових перемог! Фото з фейсбук-сторінки Василя ПОКОТИЛИЦЯ.

Для 16-річної луцької спортсменки ці змагання стали першими на рівні чемпіонату України.

Ще одна волинянка – Анна Хомюк – фінішувала на 32-му місці з результатом ( 2+3 ) + 6:52.9.