![Страшні вісті з фронту: війна забрала життя двох Героїв з Луцька](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/jp/fleppv-132x0-766x511-e5gm3rv7fbg6zb2osowy4nzwm3glwjpz.jpg)
Вічна шана Героям!
Страшні вісті з фронту: війна забрала життя двох Героїв з Луцька
Луцька громада в скорботі
Лучанин Демянчук Олег Олексійович, 22.12.1982 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду навідника десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти.
Про це повідомляє Луцький міський голова Ігор Поліщук.
Солдат Демянчук Олег Олексійович загинув 17.12.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Синьківка Куп'янського району Харківської області.
Лучанин Степчук Артем Васильович, 20.06.1990 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду стрільця 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону.
Солдат Степчук Артем Васильович загинув 22.12.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Першотравневе Куп'янського району Харківської області
Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять, честь та шана Героям!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Законопроєкт про мобілізацію: призиватимуть із 25 років і вручатимуть електронні повістки.
Вчора на фронті полягли Героями 6 наших волинян.
На Волині дерево заблокувало рух.
І великий десантний корабель «новочеркаськ» попрямував услід за крейсером «москва»! (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)