Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
На Волині у 24 закладах освіти працюватимуть офіцери безпеки

Діти повинні навчатися у безпечному середовищі.

Фото: Фейсбук.

На Волині у 24 закладах освіти працюватимуть офіцери безпеки

У Ковельській районній військовій адміністрації відбулась нарада з керівниками окремих навчальних закладів району та головами територіальних громад, де обговорили питання щодо впровадження проєкту «Офіцер безпеки» в загальноосвітніх закладах Ковельського району

Начальник Ковельської РВА зазначила, що проєкт передбачає присутність офіцера поліції у кожній школі, який відповідатиме за безпеку учасників освітнього процесу. «Діти повинні навчатися у безпечному середовищі. За безпеку дітей має відповідати спеціально підготовлена особа, яка пройшла ретельний відбір, медичне та психологічне обстеження та спеціалізоване навчання», - наголосила Ольга Черен.

Про це інформує Ковельська районна державна адміністрація.

Міністерством освіти і науки спільно з Національною поліцією визначено, що на території Ковельського району першочергово проєкт планується запровадити в 24 закладах загальної середньої освіти. Усі школи в Україні будуть поступово охоплені охороною, офіцери безпеки будуть забезпечені спеціальними засобами та екіпіруванням, в т.ч. металодетекторами, бодікамерами, планшетами та здійснюватмуть охорону шкіл протягом навчального дня.

До повноважень поліцейських буде входити: перепускний режим, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення, їх припинення, затримання правопорушників, профілактичні бесіди з дітьми тощо як в самому закладі освіти, так і на його території. Цей єдиний поліцейський на постійній основі нестиме службу в одному і тому ж закладі освіти. Вже в січні-лютому 2024 року визначені ЗЗСО будуть взяті під охорону силами діючих поліцейських ГУНП, УПО та УПП, а в подальшому проводитиметься конкурсний відбір, як з числа діючих поліцейських, так і цивільних осіб, які пройдуть медичний огляд, поглиблене психофізіологічне дослідження та співбесіду.

Під час наради рекомендовано сільським, селищним, міським головам, керівникам закладів освіти підготувати відповідні накази, якими визначити та затвердити порядок пропускного режиму в школах, недопущення сторонніх осіб, заборону пронесення на територію ЗЗСО будь-якої зброї, ножів, вибухівки, наркотичних засобів, алкоголю, предметів, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень та інших предметів, вилучених з цивільного обігу.

Читайте також: Благодійний ярмарок та колядки: у громаді на Волині учні та вчителі збирали кошти для Захисника (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel