Тепер у випадку поривів водопостачання перекривається не по всьому місту, а лише окремі будинки.
У Володимирі вирішили проблему з водопостачанням
Учора ремонтна бригада дільниці водопостачання, яку очолює Сергій Мазурок, провела заміну засувки діаметром 100 мм на ділянці водопроводу, що по вулиці Данила Галицького у Володимирі
Правда, задля цього на кілька годин довелося залишити без води кілька вулиць у центральній частині міста та половину села Заріччя. Але воно того варте.
Про це повідомляє КП «Володимирводоканал».
Що це дасть, - скажете ви. Насамперед з'явиться можливість у разі аварійної ситуації перекривати водопостачання лише на окремих ділянках, а не залишати половину міста без води.
Класно, чи не так? До слова, такі засувки водоканал почав встановлювати у 2021 році. Зокрема їх чимало було встановлено у військовому містечку. Тому тепер у випадку поривів водопостачання перекривається не по всьому містечку, а лише окремі будинки.
Щоправда, поки тривали ці роботи, підприємству довелося вислухати чимало негативної критики від людей. Але якось пережили. Однак зараз, як жителі, так і водоканал, мають спокій.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/2z/h2k6tj-0x0-1276x1702-thy756bzgk6yx7qzamdvnzfmlm7fk2zm.jpg)
Насамкінець хотілося б додати, попри заборгованість населення та брак кадрів, підприємство працює на совість задля вашого, шановні містяни, комфорту і затишку. Тому ваш обов'язок - вчасно платити за послуги та цінувати нашу працю.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Заході України потонув 41-річний чоловік, намагаючись переїхати річку підводою.
Навіки залишиться 38-річним: на Волині оголосили про смерть Героя.
На Волині шахраї залишили молоду жінку без житла.
Сільська громада на Волині купила для ЗСУ FPV-дрони на 2000000 гривень.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)