Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
48-річна Наталія Могилевська вперше стала мамою

Наталія Могилевська.

Фото ТСН.

48-річна Наталія Могилевська вперше стала мамою

У новорічну ніч співачка шокувала шанувальників зізнанням - вона всиновила двох дітей

Щире зізнання співачка зробила під час концерту новорічного «Вечірнього Кварталу». Наталія зі сльозами на очах розповіла, що таємно усиновила двох дочок. Дівчатка є сестрами. Молодшій лише два роки, а старшій – 10.

«Діти були дуже сильно травмовані. Наприклад, старша моя донечка декілька разів рятувала життя молодшої. Їм просто потрібен був час для того, щоб відчути себе в безпеці, адаптуватися в новій родині, в столичне життя. І сьогодні, якби ти їх побачив, ти б їх не впізнав», – поділилася знаменитість, пише 24 канал.

Могилевська наголосила, що намагається максимально приховати дітей від публіки. «Ми їхні обличчя не показуємо. Навіть у школах ніхто не знає, чиї вони діти та що вони всиновлені. Для мене це дуже важливо. Це, дійсно, величезна таємниця. І таємницею залишиться, якомога довше», – підкреслила Наталія.

 

 Водночас зірка показала першу світлину з доньками, де вони втрьох позували у ніжних рожевих сукнях. Попри те що облич дівчаток не видно, можна помітити, що молодша дівчина має світле волосся, а старша – темне.

Шанувальник співачки із захопленням коментують у соціальних мережах її вчинок. «Дякую, ви з перших хвилин мого Нового року зробили його трохи світлішим. Рада за вас і дякую, що поділилися з нами», - такого характеру лдописи залишають читачі.

Як відомо, Наталія Могилевська тривалий час ставила на перше місце кар'єру, але влітку зізналася, що вже готова стати мамою. Вона тоді говорила, що «захворіла на це бажання». «Можливо, я дізнаюся, що вагітна, а можливо ми поїдемо в гарячу точку і приїдемо з малюком. Таке може бути. Я знаю точно, що спочатку готовність і бажання, і після цього будуть події. Сьогодні я готова. І вірю, що зі мною це станеться», – у серпні сказала виконавиця.

Сталося!

До речі

Під час повномасштабного вторгнення артистка зустріла коханого. Вони познайомились, коли чоловік допомагав евакуйовувати сестру Наталії до Франції. Цікаво, що до цього вони були знайомі вже близько 20 років й навіть 2 роки жили на одній вулиці. Обранця Могилевської звуть Валентин. Інших деталей знаменитість поки не розголошує.

Реклама Google

Telegram Channel