Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Акторка «Кварталу 95» потрапила в базу «Миротворець»

Ірина Гатун в номері Квартал 95, який викликав обурення українців.

Фото: life.nv.ua.

Акторка «Кварталу 95» потрапила в базу «Миротворець»

Акторку Ірину Гатун, яка взяла участь у скандальній сценці про переселенку, додали в базу сайту «Миротворець»

Туди вносять осіб, які становлять загрозу національній безпеці державі.

Про це пише 24 SHOW.

Цьому передував номер «Кварталу 95» про російськомовну переселенку зі Скадовська, яка намагалась говорити українською мовою, але неправильно вживала слова. Особливо люди розлютилися фразою «с*ськ*довська», коли українка пояснювала, що вона зі Скадовська.

3 січня на сайті волонтерського сайту «Миротворець» з'явився профіль Ірини Гатун, яка є акторкою «Кварталу 95» та театральної студії «Чорний квадрат». Зазначається, що причиною внесення Гатун до бази є участь у «гуманітарній агресії проти України».

Волонтери бази «Миротворець» написали, що Ірина відвідувала Кримський півострів після його окупації росією у 2014 році. Світлини з Криму акторка оприлюднювала у своїх соцмережах. Відомо, що Гатун відвідувала півострів мінімум тричі: у 2015, 2018 та 2019 роках. Зокрема, акторка їздила в окуповану Ялту та Феодосію.

До того ж адміністратори додали на сторінку Гатун на сайті світлину, яку вона поширювала у 2015 році. На фото вона була одягнена в радянську військову форму. Тоді вже другий рік росія чинила збройну агресію на Донбасі.

Достеменно невідомо, яким чином Ірина поїхала на півострів – з боку України чи росії. Якщо Гатун в'їжджала до Криму з країни-агресорки, то це вважається порушенням українського законодавства.

До слова: Актор Юрій Великий, який брав участь у сценці разом з Гатун вже відреагував на скандал. Артист написав, що «Квартал 95» не мав на меті принизити когось, а навпаки – прагнув змотивувати російськомовних мешканців переходити на українську. Згодом «1+1» також опублікував вибачення й зазначив, що номер про переселенку видалять з новорічного випуску та перемонтують.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Волинь вмивається в сльозах: на передовій загинули ще 6 наших земляків-волинян.

Легендарний командир Редіс про вчорашній обмін полоненими: «Звільнено нуль «азовців».

Стало відомо про ще одного звільненого з полону волинянина.

На Волині повідомили, як рідним загиблих Героїв отримати посвідчення членів сімей військовослужбовців.

Реклама Google

Telegram Channel