Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Волинянки об'єднались та придбали тепловізори для захисників

Так тримати!

Фото: БУГ.

Волинянки об'єднались та придбали тепловізори для захисників

Волонтерки з Іваничівської та Павлівської громад Тетяна Грицюк та Олександра Шептор знову об’єдналися і разом зібрали кошти й придбали для бійців на передовій тепловізор

Під час різдвяно-новорічних свят волонтерка з Павлівської громади Тетяна Грицюк, яка, нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни збирає кошти бійцям, зокрема організовує благодійні ярмарки та онлайн-марафони та волонтерка з Іванич Олександра Шептор, яка виготовляє для бійців сухі борщі та супи об’єднали зусилля і організували збір коштів на ЗСУ.

Про це інформує інтернет-видання БУГ.

Як розповіла Тетяна Грицюк, до неї за допомогою звернулися військові з проханням допомогти придбати їм тепловізор. Заручившись підтримкою Олександри Шетор, вони кинули клич про допомогу й за допомогою усіх небайдужих уже за кілька днів зібрали неообхідну суму коштів.

Зокрема, Олександрі вдалось зібрати 16 тисяч гривень, а Тані понад 22 тисячі гривень.

Волонтерки придбали тепловізор HikMicro LYNX Pro LH19 (HM-TS03-19XG/W-LH19) за 35 тисяч гривень.

Наразі він вже у бійців на передовій і допомагає їм виконувати бойові завдання і нищити окупантів.

Тетяна Грицюк наголосила, що військові дуже вдячні усім, хто відгукнувся на збір і допоміг придбати необхідний пристрій.

 

«Цитую зі слів військових: «Щиро дякуємо за тепловізор. Перемога за нами. В міру можливості допомагайте нам, щоб ми вистояли і здолали клятого ворога». Ми з Олександрою теж дякуємо всім за підтримку і допомогу. Дякуємо кожній людині, яка нам допомагала, це наш захист, і наш обов’язок. Тепловізор вартує 35 тисяч. А нам вдалося зібрати 38 тисяч 60 гривень. Решта сума коштів спрямовується на потреби військових. Адже потреб дуже багато, і термінових вже на сьогодні», – підкреслила Таня.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте такожНа Волині і дорослі, й діти зибрали на фронтову різдвяну вантажівку.

Реклама Google

Telegram Channel