Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Гідромасажні ванни Ravak: особливості та монтаж

Реклама.

Фото: ravak.com.ua.

Гідромасажні ванни Ravak: особливості та монтаж

Здоров'я - найважливіше надбання кожної людини. Спорт, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок і масаж сприяють його збереженню. Гідромасажні ванни Ravak в домашніх умовах допомагають розслабитися, підтримувати форму і запобігати захворюванням опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи. Це ідеальний спосіб позбутися напруги та насолодитися оздоровленням у водному середовищі.

Джакузі, або ванни з гідромасажем, стають дедалі популярнішими. Ці ванни оснащені насосом і форсунками для гідромасажу, а також безліччю додаткових функцій, включно з підігрівом води, підсвічуванням, радіо та ароматерапією.

Особливості гідромасажних ванн

Акрилові ванни, вражають міцністю та легкістю (товщина всього кілька сантиметрів) і можуть мати різні форми. У випадку кутових ванн важливо визначити, чи вони лівобічні чи правобічні, залежно від їхнього розташування. Спинний масаж може складатися з пари або десятка форсунок, впливаючи на споживання електроенергії. Джакузі - це складний механізм, який включає кілька вузлів та вимагає додаткового обслуговування. Регулярне миття ванни не є достатнім; необхідно чистити форсунки від накипу. Важливо слідкувати за герметичністю всіх вузлів, оскільки потрапляння вологи на електричні частини може бути небезпечним для здоров'я.

Монтаж гідромасажних ванн

  1. Підготовка: Виберіть і підготуйте місце для ванни, вирівняйте підставу і забезпечте гідро- і пароізоляцію приміщення.
  2. Встановлення чаші: Встановіть чашу, використовуючи металевий каркас або опорні ніжки для надійної підтримки. Регулюйте висоту ніжок для стабільності.
  3. Підключення комунікацій: Встановіть сифон, підключіть його до каналізації. Розмістіть зливний патрубок вище рівня каналізаційного розтруба. Підключіть змішувач і насоси до відповідних трубопроводів.
  4. Електропостачання: Використовуйте пристрій захисного відключення (УЗО) для нормальної роботи гідромасажної ванни. Підключіть електричні елементи до розподільного щитка з трижильним кабелем із заземленням.
  5. Завершення установки: Обробіть місця з'єднань труб герметиком, закрийте стики стін і ванни. Встановіть захисні короби та ізоляцію. Додайте декоративний екран на борт ванни для приховування інженерних комунікацій.

Реклама Google
 

Telegram Channel