Чорна звістка прийшла на Волинь: на фронті загинуло двоє наших земляків
Одному з них – Роману Данилюку – навіки залишиться лише 22 роки
15 січня в громадах Волинської області повідомили, що у боях на Луганщині загинули ще двоє бійців з нашого краю.
Це – Олександр Давидович і Роман Данилюк, інформує «Суспільне Луцьк».
Олександр Давидович
14 січня під час мінометного обстрілу загинув військовослужбовець із села Горянівка Олександр Давидович. Як повідомили в Олицькій громаді, бійцю було 39 років.
Відомо, що командир інженерно-саперного відділення загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Діброва Луганської області. дату прощання з Олександром Давидовичем повідомлять додатково.
Роман Данилюк
Лучанину Роману Данилюку було 22 роки. Як повідомили в Луцькій міській раді, військовослужбовець служив на посаді сапера інженерно-саперного відділення.
Солдат теж загинув 14 січня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Діброва Луганської області.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: Сьогодні тероборона Волині відбила велику атаку росіян в Серебрянському лісі.