Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
4 мільйони доларів: розслідування справи рівненського депутата продовжили майже на пів року

Віталій Сухович.

Фото Гордон.

4 мільйони доларів: розслідування справи рівненського депутата продовжили майже на пів року

Постановою Офісу генерального прокурора України кримінальне провадження за підозрою депутата Рівненської обласної ради в незаконному збагаченні передано до Національного антикорупційного бюро

 Про це 16 січня повідомляє «Слово і діло» з посиланням на рішення Вищого антикорупційного суду України.

За даними видання, ідеться про депутата облради від партії «Сила і честь», заступника голови Поліського лісового офісу «Ліси України» Віталія Суховича. Детектив НАБУ, якому передали справу, просив про продовження строків розслідування майже на пів року, пише «Гордон».

«Клопотання старшого детективу НАБУ про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні – задовольнити. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні до шести місяців, тобто до 24 травня 2024 року включно», – ідеться в рішенні.

Державне бюро розслідувань 25 листопада 2023 року повідомило депутата про підозру в нелегальних доходах на мільйони доларів. У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки в його будинку й на робочому місці депутата та членів його сім'ї. Було вилучено лише готівкою понад $4 млн у різній валюті, у бюро зазначали, що цих грошей не вказано в декларації посадовця.

ДБР також виявило в Суховича автомобілі Audi Q8, Mercedes-Benz GLE 350E, BMW X5, коштовності, годинники елітних моделей і зливки золота. Під час обшуку також було виявлено два пістолети, автомат Калашникова з боєприпасами до нього. Через підставних осіб депутат є власником чотирьох земельних ділянок у Рівному, де триває будівництво котеджів, заявляли детективи.

 

Telegram Channel