![Знаменитий голова «Ветеранів Афганістану» святкує 65-річчя](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/ey/53fn6q-0x0-2047x1365-3egrtobdpsknuabyxze6unwa7xstieyy.jpg)
Вітання ювіляру!
Знаменитий голова «Ветеранів Афганістану» святкує 65-річчя
22 січня своє 65-річчя відзначив голова Володимирської спілки «Ветерани Афганістану», депутат міської ради минулих двох скликань Іван Омельчук. З цієї нагоди секретар міської ради Іван Юхимюк особисто привітав ветерана
У своєму привітанні секретар міської ради зазначив, що Іван Адамович – взірець патріота, який не тільки пройшов випробування вогнем в Афганістані, але й після повернення продовжує служити своїй країні, об’єднуючи вже 20 років ветеранську спільноту та активно беручи участь у громадському житті міста.
Про це інформує Володимирська міська рада.
«Ветеранська справа – це не лише минуле, а й сучасність, адже ваша діяльність неоціненно важлива для підтримки та розвитку нашої громади. Ваш приклад – це джерело натхнення для всіх нас, і я висловлюю глибоку вдячність за ваш внесок у зміцнення патріотичних цінностей та відданість ідеї державного обов’язку», – підкреслив секретар міської ради.
Іван Юхимюк також передав голові спілки подарунок від імені міського голови та депутатського корпусу міської ради і побажав йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у справі підтримки ветеранів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/5a/jktqhm-0x0-2048x1365-5h4fny4xcomqtrj5hxpyxqujcarqj5al.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У громаді на Волині відбувся патріотичний захід.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)