![На Волині відкрили унікальний клас безпеки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/t2/uxfnvr-0x-1-1200x799-xqpi4ef25i5jyemypamiqgki2fp6ct2j.jpg)
Клас обладнаний новітніми навчальними засобами, унікальними інтерактивними макетами й симуляторами.
На Волині відкрили унікальний клас безпеки
2 лютого в Ковельському районному управлінні ГУ ДСНС України у Волинській області відбулося відкриття унікального класу безпеки, аналогів якому немає на території області, а в Україні — їх одиниці
Участь в урочистому відкритті узяли очільники обласної та районної влади, керівництво Головного управління ДСНС України у Волинській області, Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк, віце-консул Республіки Польща в Луцьку Міхал Банась, а також юні рятувальники, для яких цей освітній простір і був облаштований.
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Відкриття класу стало можливим за сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках реалізації проєкту «Покращення безпеки дітей у Ковельському районі шляхом розвитку культури безпечної поведінки через інтерактивний клас безпеки», фінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці з метою розвитку.
Клас, що відтепер діятиме у приміщенні Ковельського районного управління, обладнаний новітніми навчальними засобами, унікальними інтерактивними макетами й симуляторами. Відвідувачі матимуть можливість детально опанувати навички безпечного життя, зокрема правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах, алгоритму дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів, а також надання домедичної допомоги.
Начальник Головного управління ДСНС України у Волинській області Мирослав Дем'янчук висловив подяку дружній Польщі та Генеральному консульству Республіки Польща в Луцьку за можливість реалізувати такий важливий проєкт у час, коли питання безпеки має концептуальне значення.
«Ми впевнені, що цей клас стане осередком, де формуватиметься покоління юних рятувальників, які умітимуть відмінно протистояти надзвичайним подіям різного характеру і знатимуть, як їм запобігти», —
зазначив Мирослав Дем'янчук.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/z5/yrkmie-0x0-1752x986-g5pxhnspt5y76ybvkzprvmzh35rwqz5s.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/2o/jwhyo2-0x-1-1200x799-beczliguktpepzgj64uz4lczxjv5q2o4.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)