Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Автівки з Німеччини поповнять автопарк волинських бійців на передовій

Так тримати!

Фото: facebook.com.

Автівки з Німеччини поповнять автопарк волинських бійців на передовій

Подібна техніка дуже затребувана нашими військовими на фронті, адже її можна використовувати як для перевезення людей, так і вантажів

Мікроавтобус Volkswagen та фургон FIAT  передали із німецького Монгайма завдяки сприянню польських партнерів.

Про це повідомив Ігор Пальонка - голова Володимир-Волинської територіальної громади.

«Повертаюсь із закордонного відрядження з Мальборка із двома автомобілями, які невдовзі поповнять автопарк військових підрозділів.

Учора в міській раді Мальборка відбулась зустріч нашої делегації, до складу якої увійшли володимирські депутати Андрій Принда, Андрій Гнатюк та Тетяна Ващук, із бурмістром міста-партнера Мареком Хажевські, головою міської ради Павелом Дзівошем та мером Монгайма Даніелем Цімерманом.

Після спілкування у стінах мерії відбулась передача ключів від автомобілів. Подібна техніка дуже затребувана нашими військовими на фронті, адже її можна використовувати як для перевезення людей, так і вантажів.

Щиро дякую нашим партнерам із Мальборка та новим друзям із Монгайма за цю важливу та потрібну у складний для України час допомогу. Цінуємо вашу підтримку та віримо, що спільними зусиллями здолаємо ворога, який нині намагається зруйнувати Україну та загрожує усій Європі.

Разом ми непереможні! Все буде Україна!» – йдеться в дописі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel