![У громаді на Волині борються з проблемою бродячих собак](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/zg/w6z7pr-0x0-1600x1066-muluk6agkzwegrw4qky3hznga2dukzg2.jpg)
Ці тварини сьогодні несуть величезну загрозу людям, а особливо дітям.
У громаді на Волині борються з проблемою бродячих собак
У Старовижівській громаді вулицями розгулюють зграї безпритульних собак
Ситуація уже стає загрозливою та виходить з-під контролю.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Старовижівської селищної ради.
«Більшість з цих собак мають господарів, які безвідповідально ставляться до їх утримання, відпускаючи з власних дворів. Ці тварини сьогодні несуть величезну загрозу людям, а особливо дітям, які йдуть до школи та повертаються з неї!» –
йдеться у дописі. У громаді закликають жителів разом наводити лад на вулицях, а також звертаються до небайдужих, кому відомі власники собак, які знаходяться поза межами власного подвір’я:
«Просимо повідомити Старовижівську селищну раду чи поліцейських офіцерів громади для того, що б ці безвідповідальні господарі тварин були притягнуті до відповідальності. Анонімність гарантуємо! Звертаємось і до власників собак. Не будьте байдужими! Не порушуйте законодавство, не відпускайте своїх тварин за межі власних домогосподарств! Звертаємось і до власників магазинів: не підгодовуйте бродячих тварин, оскільки вони зграями перебувають біля ваших закладів, несучи величезну загрозу особливо діткам!
Згідно із Законом України «Про жорстоке поводження з тваринами» забороняється здійснювати відстріл чи інше знищення бродячих собак. За це передбачено кримінальну відповідальність.
Проте, як зазначають у Старовижівській селищній раді, ведеться робота для облаштування місця тимчасового утримання бродячих тварин, аби забрати їх з вулиць до моменту передачі в спеціалізований заклад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/x4/qvkzzp-0x0-1200x1600-py5df5gdgnawyvfer2fzkc6oeiycqx4j.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/zc/gwfpyb-0x0-1600x1200-tmvlw3vbjqvd6ui6k3mr7j77mvfq5zcb.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)