Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Червона ікра: Унікальні властивості та користь для організму

Реклама.

Фото: ikradim.com.ua.

Червона ікра: Унікальні властивості та користь для організму

Червона ікра добувається з різних видів риб, основні з яких — лосось, форель, таймень. Цей морепродукт широко поширений на Далекому Сході, у водах Атлантичного та Тихого океанів. Добувається переважно в період з липня по жовтень, коли риба йде на нерест. Сировину для виробництва червоної ікри в Україні поставляють з Аляски, що гарантує високу якість і безпеку продукту. З правильною консервацією забезпечується довший термін придатності та збереження смакових властивостей червоної ікри.

Все, що повинні знати любителі делікатесів

Червона ікра — не лише розкішний смаковий десерт, але і джерело безлічі корисних речовин, необхідних для підтримки здоров'я людини. Цей делікатес вражає своєю складною хімічною структурою, яка включає в себе багато корисних компонентів:

  • Серцево-судинна система отримує найбільші вигоди від вживання червоної ікри. Вона сприяє покращенню роботи серця і судин, знижує ризик розвитку серцевих захворювань, а також сприяє нормалізації рівня холестерину в крові. Поліненасичені жирні кислоти Омега-3, які входять до складу ікри, відомі своїми корисними властивостями для серцево-судинної системи.

  • Захворювання системи органів зору можуть бути подолані завдяки регулярному вживанню червоної ікри. Вітаміни A і D, які містяться в ікрі, сприяють підтримці зорової функції та запобіганню різним захворюванням очей.

  • Також червона ікра корисна для опорної-рухової системи. Кальцій, фосфор і залізо, які входять до її складу, сприяють укріпленню кісток та забезпечують правильну роботу м'язів. Це особливо важливо для збереження здоров'я кісток, особливо в підлітковому та постменопаузальному періодах.

  • Такий продукт також є важливим джерелом мікроелементів. Вітаміни B12, Е, D і фолієва кислота підтримують нормальне функціонування організму і сприяють утриманню його в хорошому стані. Мінерали, такі як йод, селен і кальцій, виконують важливу роль у різних фізіологічних процесах, сприяючи зміцненню імунітету та нормалізації обміну речовин.

  • Рекомендується вживати її з маслом для поліпшення не лише смаку, але й кращого засвоєння корисних речовин. Натуральне вершкове масло, яке додається до ікри сприяє кращому засвоєнню кальцію і інших корисних елементів. Пом'якшує солоний присмак, роблячи її приємнішою для смаку. Поліпшується не тільки смак, але і корисність цього десерту.

Як розрізнити оригінальний продукт від імітації?

Справжня червона ікра вражає своєю унікальною смаковою палітрою, але на ринку часто можна зустріти підробки. Вона має солонуватий присмак із невеликою гіркуватістю та легким рибним відтінком. Ікринки мають форму кульки діаметром 5-8 мм. Чавича, внесена до «Червоної Книги», та ікра кети, з бурштиновим відтінком, вважаються делікатесами. З горбуші вона має надзвичайно ніжний смаком, адже ця риба загине після нересту.

З огляду на великий попит, унікальні властивості та високі ціни, підроблення червоної ікри не рідкість. Щоб перевірити її аутентичність, занурте декілька ікринок в окріп. Адже ікра, як білковий продукт, має згортатися або зварюватися. Якщо вона розчинилася, це імітація.
Ви зможете купити натуральну червону ікру в інтернет-магазині «Ікорний дім», та отримати вишукані ласощі високої якості з гарантією свіжості. Наша продукція — це не лише делікатес, а й результат дбайливого вибору найкращих джерел. Її виробництво відбувається на Алясці, а вам необхідно лише зробити замовлення через наш сайт і ми доставимо цей витончений продукт безпосередньо до вашого дому в будь-який куточок України.

Реклама Google

Telegram Channel