![У громаді на Волині молодим вчителям ще й доплатять](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/at/mrysvm-vtbua4ddxyrmnfm7ir5e3pss5zzr2atv.jpg)
Фото ілюстративне.
У громаді на Волині молодим вчителям ще й доплатять
Виплата щомісячної премії – непоганий бонус для педагогів-початківців.
Відповідні зміни було внесено у цільову програму «Розвиток освіти Городищенської громади на 2021-2025 роки».
Про це інформує її сайт.
Щоб подолати проблему нестачі вчителів і підтримати молодих фахівців, які після отримання диплома пішли працювати в школи й дитячі садки, сільська рада щомісяця виплачуватиме їм премію в розмірі 2 000 гривень.
- Запроваджуємо таку ініціативу з метою фінансової підтримки молодих педагогів, забезпечення їхньої активної участі у творчій педагогічній діяльності, збереження та розвитку інтелектуального потенціалу молодих вчителів, мотивації їх перебування на посадах у закладах освіти нашої громади, – зазначила голова сільської ради Світлана Соколюк.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)