Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Чи платитимуть сусідні громади за своїх дітей у садочках Луцька

Фінансування та утримання закладів дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Чи платитимуть сусідні громади за своїх дітей у садочках Луцька

Виконком затвердив фінансовий норматив на одного одержувача послуг у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності на 2024 рік

Станом на 01.01.2024 заклади дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади відвідують діти із інших прилеглих до нашої територіальної громади населених пунктів.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У зв’язку із децентралізацією влади органів місцевого самоврядування, для налагодження партнерських взаємовідносин виникла необхідність звернутися до об’єднаних територіальних громад та інших органів місцевого самоврядування, діти жителів яких відвідують заклади дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади, з питанням щодо відшкодування коштів за утримання таких дітей у ЗДО для забезпечення належної діяльності закладів дошкільної освіти комунальної форми власності.

Фінансування та утримання закладів дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. У результаті укладення договорів Луцькою міською радою з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування про міжбюджетні трансферти для відшкодування коштів зменшиться навантаження на міський бюджет.

Тому необхідно врегулювати порядок оплати за утримання дітей закладів дошкільної освіти Луцької міської територіальної громади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel