Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
А ви бачили відео з найпекельнішої точки України?

«Медики стабілізують поранених. Навіть тоді, коли від чергових КАБів сиплеться стеля».

Скріншот з відео Третьої ОШБр.

А ви бачили відео з найпекельнішої точки України?

Від КАБів сиплеться стеля: 3-тя штурмова показала відео з підвалів Авдіївського коксохіму

В Авдіївці тривають запеклі бої. На тому напрямку Сили оборони України протистоять у тому числі російським спецпризначенцям та десанту.

Третя окрема штурмова бригада показала відео з підвалів Авдіївського коксохімічного заводу, де медики стабілізують поранених, а військові укриваються від обстрілів.

«Кадри, зняті бійцями Третьої штурмової бригади. Всередині заводу військові укриваються від постійних обстрілів противника, а медики стабілізують поранених. Навіть тоді, коли від чергових КАБів сиплеться стеля», – інформує пресслужба Третьої ОШБр.

15 лютого Третя окрема штурмова бригада підтвердила, що була терміново передислокована для посилення українських військ у районі Авдіївки, а також повідомила, що на Авдіївському напрямку двом бригадам ворога завдано критичного ураження, проте українським захисниками доводиться «воювати на 360 градусів», а росіяни перекидають до Авдіївки нові сили.

16 лютого стало відомо, що українські захисники для збереження життів та покращення оперативної обстановки відійшли з позиції «Зеніт» в Авдіївці, наразі триває перегрупування військ та посилення підрозділів.

Проти захисників Третьої окремої штурмової бригади на ділянці фронту в Авдіївці воює щонайменше 15 тисяч окупантів, попри втрати росіян ситуація залишається надзвичайно тяжкою.

Читайте також: Пресофіцер волинської тероборони розповів, як російські генерали «розформували» «бандерівську» бригаду.

Реклама Google

Telegram Channel