Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Путін вирішив «приєднати» Придністров’я до Росії?

За інформацією опозиції невизнаного Придністров’я, Путін оголосить про «приєднання» 29 лютого.

Фото Главком.

Путін вирішив «приєднати» Придністров’я до Росії?

Бюро реінтеграції Молдови заявило, що уважно стежить за ситуацією в невизнаному Придністров’ї у контексті запланованого на 28 лютого з’їзду депутатів, де можуть звернутись до Росії з проханням про «приєднання»

Пресслужба Бюро реінтеграції наголосила, що перебувають у постійному контакті з Місією Організації з безпеки і співробітництва в Європі та іншими міжнародними партнерами на тлі повідомлень із невизнаного Придністров’я.

Бюро реінтеграції Молдови повідомило, що, за наявною у влади Кишинева інформацією, «немає підстав вважати, що ситуація в регіоні може погіршитися», інформує «Главком».

«Ми переконані, що Тирасполь усвідомлює наслідки, які він бере на себе в разі нерозумних кроків», – підсумовують у відомстві.

Як повідомлялось, самопроголошена «влада» Придністров’я на 28 лютого готує «з’їзд депутатів усіх рівнів» – так званого «парламенту Придністров’я», а також районних, міських, селищних та сільських рад, на якому готують звернення до російського диктатора Володимира Путіна.

Один із небагатьох представників придністровської опозиції Геннадій Чорба вважає, що з'їзд має озвучити «прохання прийняти Придністров'я до складу Російської Федерації, а 29 лютого Путін оголосить про це у своєму зверненні, і Федеральні збори у прискореному порядку ухвалять рішення задовольнити це прохання».

Нагадаємо, за підсумками так званого референдуму 2006 року «придністровський центрвиборчком» оголосив, що понад 97% осіб нібито підтримали майбутнє входження невизнаного Придністров’я до складу Росії. А також – проголосували за збереження «незалежності», доки приєднання до РФ не відбулося. Так звані «місцеві депутати» дотепер апелюють до цих «результатів».

Реклама Google

Telegram Channel