Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Колишнього головного земельника Волині підозорюють у махінаціях (Відео)

Колишній начальник Держгеокадастру Волині Володимир Боярчук.

Фото: Аверс.

Колишнього головного земельника Волині підозорюють у махінаціях (Відео)

Ексначальника Держгеокадастру Волині Володимира Боярчука запідозрили у махінації із землею в Колодяжненській громаді Ковельського району

У скандалі із ділянками фігурує п’ятеро осіб.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс», пише Ковель media.

Слідчі стверджують, нібито організатор схеми мав інформацію, що поблизу Ковеля є несформовані й незареєстровані земельні ділянки, які вирішив передати у власність свого сина. 

«Забезпечив отримання необхідних для укладення договорів купівлі-продажу витягів з Державного земельного кадастру щодо земельних ділянок, виділених із земельного лісового масиву та надання їх приватному нотаріусу Ковельського районного нотаріального округу для подальшого переоформлення права власності. В результаті таких дій син обвинуваченого став фактичним власником земельних ділянок»,  – йдеться у судовому документі

Тепер події 2021 року досліджують у суді. Ексначальник Держгеокадастру Волині каже, що його син земельних ділянок не отримував. Запевняє, що усі звинувачення правоохоронців неправдиві.

«Будемо відстоювати свою правоту в суді. Мій син неповнолітній, він ніколи ніде ніякої земельної ділянки не брав. Родичі також. Наскільки я знаю, в Колодяжненській громаді земельні ділянки брали всі учасники АТО по цій справі. Вони брали по два гектари земель державної власності для ведення особистого селянського господарства за спрощеною процедурою, згідно з чинним законодавством. Наскільки я знаю, це місцеві учасники АТО, ковельські», – прокоментував ексначальник ГУ Держгеокадастру Волині Володимир Боярчук.

У прокуратурі кажуть, що земля була лісогосподарського призначення.

«З’ясували у ході досудового розслідування, що ці землі були передані незаконно як землі сільськогосподарського користування. В такий спосіб було завдано тяжких наслідків інтересам держави. Зараз усім обвинуваченим обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Прокурори роблять все, аби незаконні дії отримали справедливе рішення суду. Мова йде про п’ять земельних ділянок площею десять гектарів»,  – повідомила речниця Волинської обласної прокуратури Наталія Мурахевич

Як ділянки могли опинитися у приватній власності й у чиїй, а головне – чи законно – уже рік з’ясовує Ковельський міськрайонний суд, справу розглядає суддя Олексій Шишилін.

«Поки я був начальником обласного управління, підписав накази на 500 земельних ділянок учасникам АТО. Я по прізвищах всіх не пам’ятаю. А що мій син не брав землі – це 100% гарантія. Ця справа про те, що один учасник АТО дав землю ще чотирьом учасникам АТО. Поки що розбираємося в суді. Я більше схильний вважати, що там є елементи замовлення відносно мене, поки я був на посаді», – переконаний ексначальник ГУ Держгеокадастру Волині Володимир Боярчук.

Хто ж ці лихі люди, які могли підсунути таку корупційну свиню тодішньому начальнику Держгеокадастру? Володимир Боярчук каже, що не знає.

Більшості підозрюваних інкримінують зловживання владою і службовим становищем. Їм загрожує позбавлення волі, але вина наразі не доведена.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Прокурори на Волині домоглися повернення державі 166 га земель оборони вартістю 2,8 мільярда гривень.

Telegram Channel