Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Ми вже запізнилися»: Білий дім про ситуацію на фронті

«Втрата Авдіївки сталася через нестачу боєприпасів», – сказав Джон Кірбі.

Фотоколаж із сайту unian.ua.

«Ми вже запізнилися»: Білий дім про ситуацію на фронті

Координатор Ради національної безпеки Сполучених Штатів Америки Джон Кірбі назвав ситуацію на полі бою в Україні «дуже жахливою»

«Українські солдати на фронті, я маю на увазі, що вони приймають дуже важкі рішення про те, куди вони будуть стріляти і чим вони будуть стріляти. І у них закінчуються набої... Тож ситуація дуже жахлива», – сказав він журналістам на брифінгу, пише The Hill.

За його словами, не можна поставити «часовий штамп» і сказати, що певного дня Україна може програти війну, однак її армія почала втрачати територію через російську навалу.

«Ми потребуємо її (допомоги Україні) зараз. Я навіть не буду припускати, що може бути занадто пізно. Ми вже в деякому сенсі запізнилися. Вони втратили місто Авдіївку через – буквально через боєприпаси. Так що в певному сенсі це вже має драматичний вплив на поле бою», – додав Кірбі.

Нагадаємо, що через розбіжності між республіканцями і демократами вже декілька місяців Сполучені Штати не можуть схвалити надання додаткової допомоги Україні.

Вчора американський президент Джо Байден провів зустріч з лідерами Конгресу. Він заявив про жахливі для України наслідки в разі їхньої бездіяльності, а також закликав їх схвалити фінансування уряду.

Читайте також: На Волині сестра полоненої не повернула отриманий за неї мільйон гривень.

Telegram Channel