Курси НБУ $ 40.52 € 43.43
На Волині від грипу помер молодий чоловік

Бережіть себе і своїх рідних!

Фото ТСН.

На Волині від грипу помер молодий чоловік

За допомогою до медиків він звернувся пізно

У Волинській області зареєстрували смерть 39-річного чоловіка від ускладнень грипу типу B. Померлий проживав у Луцькому районі.

Про це в коментарі Суспільному розповіла завідувачка відділу епідеміологічного нагляду Волинського центру контролю та профілактики хвороб Валентина Хомутінкіна.

З її слів, діагноз «грип» підтвердили посмертно в лабораторних умовах.

Волинянин мав супутні хронічні захворювання: цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи, печінки. За допомогою до медиків він звернувся пізно, зазначила Валентина Хомутінкіна. Вакцини проти грипу та коронавірусної інфекції впродовж останнього року не отримував.

За даними епідеміологів, усього з початку епідсезону на Волині вакцинували від грипу понад 2 570 осіб, зокрема 65 % – з групи ризику (персонал медзакладів, діти, люди з хронічними захворюваннями та віком понад 65 років).

Бережіть себе і своїх рідних!
Бережіть себе і своїх рідних! Фото із сайту tsn.ua.

 Довідково: 

Грип типу B більш агресивний і несе ускладнення серцевої патології. Грип В є активним протягом всього року та особливо в осінньо-зимовий період. Передається від людини до людини. Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація. Щеплення від грипу можна робити впродовж усього епідсезону.

Читайте також: Волинянка втретє стала матір'ю в автівці швидкої допомоги.

Реклама Google

Telegram Channel