Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Про що Порошенко домовляється в Румунії

Валдіс Домбровскіс – наш Європейський друг.

Фото із сайту eurosolidarity.org.

Про що Порошенко домовляється в Румунії

Лідер «Європейської Солідарності» у Бухаресті в рамках Конгресу ЄНП провів зустріч із Виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом

Петро Порошенко закликав Єврокомісію вже в березні визначитися із переговорною рамкою, щоб швидко почати переговорний процес про вступ України в Євросоюз.

«Поінформував його про військові потреби Збройних Сил України у протиповітряній та радіоелектронній боротьбі, снарядах, авіації та дронах. Подякував Європейській Комісії за представлення нової стратегії розвитку європейської оборонної промисловості, яка стимулюватиме зростання виробництва та постачання військової продукції Україні», – пише пʼятий Президент у соцмережах.

«Ми обговорили шляхи імплементації механізму підтримки України розміром 50 мільярдів євро на основі програми політичних та економічних реформ, а також можливості використання заморожених російських активів на потреби української армії та відбудови нашої держави», – зазначає Порошенко.

Він також наголосив на важливості продовження Європейським Союзом режиму торговельних преференцій для України в умовах війни та вирішення питання розблокування польського кордону для української продукції.

«Закликав Європейську Комісію завершити роботу над звітом про виконання Україною умов та проєктом переговорної рамки у березні для забезпечення якнайшвидшого початку переговорів про вступ України до ЄС», – пише Петро Порошенко.

Читайте також: Снаряди, Taurus, F16: Порошенко на Конгресі ЄНП закликав союзників дати Україні все, що треба для перемоги.

Реклама Google

Telegram Channel