Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Шабунін заявляє, що проти нього відкрили два «ідіотичних» провадження

Напевне, був не угодний нинішній владі...

Фотоколаж із сайту nv.ua.

Шабунін заявляє, що проти нього відкрили два «ідіотичних» провадження

Бо треба дотримуватися «лінії зеленої партії»

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що Держбюро розслідувань зареєструвало проти нього два кримінальних провадження.

«Татарівське ДБР реєструє проти мене кримінальне провадження за «ухилення від військової служби». При тому, що я добровільно мобілізувався в ЗСУ в перші дні війни, – написав пан Шабунін на своїй сторінці у Facebook. – Те ж Татарівське ДБР реєструє ще одне провадження за «підробку мною документів від НАЗК».  При тому, що в НАЗК електронний документообіг, тому це неможливо зробити.

Обидві справи відкрили за зверненням «адвоката» Ростислава Кравця. Він є центром кремлівської мережі ТГ– каналів, а також – прихвостнем Павла Вовка (голови ОАСКу), який після захоплення Києва мав легалізувати Януковича».

За словами Шабуніна, Нідіотичніших кримінальних проваджень годі й уявити». Він зазначив, що ці провадження можуть бути використані хіба що для спроб його медійної дискредитації, але «вийде це в них так само убого, як і завжди».

Фото з фейсбук-сторінки Віталія ШАБУНІНА.
Фото з фейсбук-сторінки Віталія ШАБУНІНА.

 Шабунін також опублікував фото військового квитка, де вказано, що він прийняв військову присягу 25 лютого 2022 року, тобто на наступний день після початку повномасштабного вторгнення росії.

Читайте також: На Волині школяр витяг із гаманця вчителя 6 тисяч доларів та 185 євро.

Реклама Google

Telegram Channel