Троє юних борців із Волині довели, що є найсильнішими в країні

Зліва направо: спортсмени Іван Поремчук, Дмитро Петріщев, Максим Торчило.

Фотоколаж – Facebook/Андрій Зінчук/Суспільне Луцьк.

Іван Поремчук, Дмитро Петріщев і Максим Торчило стали чемпіонами України з грепплінгу серед юніорів, кадетів та юнаків

Змагання тривали з 14 до 17 березня в спорткомплексі Одеської політехніки.

Як повідомив на Facebook-сторінці тренер Андрій Зінчук, Іван Поремчук, котрий виступав у ваговій категорії 92 кг, отримав перше місце та став чемпіоном України з грепплінгу.

Медалі завоювали ще двоє спортсменів, які представляли Волинську область. Максим Торчило у ваговій категорій 66 кг здобув «золото» і «бронзу», Дмитро Петріщев в аналогічній ваговій категорії – «золото».

Зліва направо: спортсмени Іван Поремчук, Дмитро Петріщев, Максим Торчило. Колаж – Facebook/Андрій Зінчук/Суспільне Луцьк.

Як інформує «Суспільне Луцьк», змагання відбувалися у двох техніках: «ноу-гі» та «гі». Усього в чемпіонаті України взяли участь понад пів тисячі спортсменів із 17 областей України.

За результатами вибіркових змагань троє волинян отримали путівки на чемпіонат Європи-2024.

Наша довідка:

Гре́пплінг – спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів.