![В Ковельське МТМО привезли спеціалізовані медичні меблі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/xj/ltso4e-rjawnrppcrcatrkrbykofqpbzu27kxjf.jpg)
Пацієнти матимуть більш комфортні умови перебування у палаті.
В Ковельське МТМО привезли спеціалізовані медичні меблі
Їх доставили представники Благодійного фонду «Холодний Яр – 93»
Здоров’я наших Захисників – неймовірно цінне! Вони бережуть наш спокій і дають нам можливість працювати. Ми ж зобов’язані зберегти їхнє життя та відновити здоров’я. Тішимося тим, що у нас є друзі та партнери, які допомагають нам у цьому.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/d7/yhjsmy-0x0-500x333-2hxvs2bg26zcfvcz6n3hi6yuy7yr4d7w.jpg)
Колектив Ковельського МТМО щиро дякує Благодійному фонду «Холодний Яр – 93» та його керівнику Ігорю Головчику за організацію та доставку гуманітарного вантажу у вигляді спеціалізованих медичних меблів. Їх мобільність та багатофункціональність полегшує роботу персоналу при догляді за хворими. А пацієнтам забезпечує більш зручні та комфортні умови перебування у палаті.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/mu/eo4j56-0x0-499x375-q7e2ok2d6il5uemr7sxlgikhe6zetmu7.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/yg/icla37-0x0-499x375-72jazoj2wvilca3fnuqv7sxyndeniyge.jpg)
Ліжка з матрацами та пересувні тумби були надані нашими колегами-медиками з Польщі: Свентокшиським центром онкології та Воєводською лікарнею міста Кельце. Дякуємо, що залишаєтесь з Україною!
Валентин ВІТЕР, генеральний директор Ковельського МТМО.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)