![Волинські рятувальники допомогли дитині, яка застрягла в стійці баскетбольного кільця](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/7f/ydsv7y-575zdabt3urm7jkyxftajstrgy6lj7fy.jpg)
Для звільнення дитини рятувальники використали гідроінструмент.
Пульс дня
Волинські рятувальники допомогли дитині, яка застрягла в стійці баскетбольного кільця
У пастку потрапила нога дівчинки
Про це повідомили в Головному Управлінні ДСНС України у Волинській області.
«Сьогодні о 13:28 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що у місті Нововолинську на вулиці Кауркова 10-річна дитина, граючись на майданчику, застрягла ногою у металевій стійці баскетбольного кільця.
Рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська прибули на місце події та за допомогою гідроінструменту звільнили ногу дитини з пастки», - йдеться у повідомленні.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)