Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
У столиці працівника ТЦК викрили у корупційній схемі

За вчинене підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Фото: facebook.com.

У столиці працівника ТЦК викрили у корупційній схемі

Підозрюваний за грошову винагороду обіцяв за прискореною процедурою поставити на військовий облік та виготовити відповідні документи на два позашляховики, які давали змогу підприємцю надалі продати їх

У разі не отримання коштів, зловмисник погрожував передати автівки на потреби військових. За вчинене фігурантові загрожує до п’яти років ув’язнення.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Слідчі столичного главку поліції за оперативного супроводження працівників управління стратегічних розслідувань у м. Києві та за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону викрили у корупційній схемі працівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки одного з районів столиці.

Оскільки, згідно норм чинного законодавства, транспортні засоби, що перебувають у власності підприємств на період дії воєнного стану, можуть бути перереєстровані лише за умови їх перебування на військовому обліку у регіональному ТЦК СП, порушник налагодив схему з видачі відповідних документів «клієнтам» за грошову винагороду.

Так під час зустрічі із підприємцем, технік відділу військового обліку пообіцяв останньому вплинути на керівництво районного ТЦК, та за прискореною процедурою поставити на облік два позашляховика «Volkswagen», який підприємець мав намір продати. Таку послугу він оцінив у дев’ятсот доларів США. У разі не отримання коштів, зловмисник погрожував передати автівки на потреби військових.

Відтак, під час отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У нього вилучили 900 доларів США, які йому передав «клієнт».

Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. За вчинене підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Бійці 100 бригади з Волині продовжують скорочувати «популяцію» ворожої техніки (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel