Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
На Волині викрили наркосиндикат

Найменшому фігуранту справи – 16 років.

Фото: Національна поліція України.

На Волині викрили наркосиндикат

Виявлення та розкриття наркозлочинів, притягнення до відповідальності винних у розповсюдженні наркотичних речовин осіб – пріоритетний напрямок роботи, який перебуває на постійному контролі, наголосив керівник управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Волинській області Олег Зубко

Як пригадав, нещодавно правоохоронцям вдалося знешкодити групу у складі 20 закладчиків наркотиків на Волині.

Діяльність цієї злочинної організації повністю ліквідована, а усім учасникам обрано запобіжні заходи, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс», пише ВолиньЮА.

«Постачання особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин у цьому кримінальному провадженні налагодила 31-річна мешканка Львівської області, яка, чітко подбавши про кілька рівнів конспірації, залучила до свого незаконного бізнесу загалом понад 20 осіб. Працівники УБН ГУНП у Волинській області спільно з іншими працівниками поліції провели велику кількість роботи», – прокоментував Олег Зубко.

Правоохоронці провели понад 30 обшуків та інші слідчо-розшукові дії. Було встановлено, що цей наркосиндикат працював шляхом залишення так званих закладок, тобто безконтактним способом збував наркотики.

Правоохоронці провели понад 30 обшуків та інші слідчо-розшукові дії. Було встановлено, що цей наркосиндикат працював шляхом залишення так званих закладок, тобто безконтактним способом збував наркотики.

«Клієнтів підшуковували за допомогою Telegram-каналу. Щомісяця збувалося близько 20 кілограмів наркотиків – 50 тисяч закладок у перерахунку. Наркотики збували на території Львівської та Волинської областей. Спільними діями всіх учасників було затримано», – наголосив керівник управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Волинській області Олег Зубко.

Найменшому фігуранту справи – 16 років. Це член родини одного з учасників злочинної групи.

«Особа досягла віку кримінальної відповідальності й була затримана за вчинення злочинів. Найганебніше – те, що рідні залучили неповнолітнього родича до свого так званого бізнесу», – сказав Олег Зубко.

Він інформував, що у Волинській області випадків виявлення закладок із наркотиками на території шкіл офіційно зафіксовано не було. Керівник управління боротьби з наркозлочинністю, однак, закликав батьків стежити за поведінкою своїх дітей і у випадку підозри зробити відповідний аналіз. Експрес-тест на виявлення наркотичних чи психотропних речовин в організмі можна придбати в звичайній аптеці.

Олег Зубко зауважив, що працівники поліції на постійній основі відвідують навчальні заклади, де пояснюють дітям і підліткам принципи дії наркотичних і психотропних речовин на організм людини.

Нагадаємо, що за зберігання наркотичних і психотропних речовин із метою збуду загрожує позбавлення волі на термін від чотирьох до 10 років, а у випадку вчинення злочину організованою групою чи в разі вилучення наркотичних речовин в особливо великих розмірах – від дев’яти до 12 років із конфіскацією.

Якщо ви виявили в громадському місті напис з адресою підозрілих Telegram-каналів, побачили закладки наркотиків чи помітили ймовірного розповсюджувача небезпечних речовин, повідомте про це на номер 102 або через чат-бот поліції у Telegram «Стоп наркотик»: @StopDrugs0472.

Читайте також: «Хробаки в їжі та п’яниці-інструктори: нардеп жахнувся від ситуації на навчальному полігоні».

Реклама Google
 

Telegram Channel