![На Волині через дитячі пустощі вогонь наробив біди](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/dd/a2gzkv-0x86-1591x1061-amjr76aqhhyexkcgu7p2od5vc6ijoddw.jpg)
Будьте обережні з вогнем!
На Волині через дитячі пустощі вогонь наробив біди
Минулої доби рятувальники ліквідували 3 пожежі у житловому секторі краю
Так, 29 березня зафіксовані пожежі у Луцькому та Ковельському районах.
Уночі трапилася пожежа в цегляному житловому будинку в селі Лище Луцького району. Пожежа, що виникла в коридорі, поширилася на меблі, хатні речі, стіни й сягнула перекриття. Силами рятувальників 1 та 25 ДПРЧ м. Луцька горіння ліквідоване о 04:19. Причину пожежі з'ясовують.
Імовірно, через дитячі пустощі з вогнем трапилася пожежа в дерев'яній господарській будівлі в селі Прохід Ратнівської громади на Ковельщині. Повідомлення про пожежу надійшло о 14:09, рятувальники 14 ДПРЧ разом з працівниками місцевої пожежної охорони села Гріники працювали понад годину, аби її приборкати.
Допоки відбувалося гасіння цієї пожежі, у селі Язавні на Ратнівщині виникла пожежа в господарській будівлі. На місце події прибули пожежники місцевої пожежної охорони села Самари та села Річиця.
![Фото пресслужби ГУ ДСНС України у Волинській області.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/p4/zwr5se-0x0-1280x894-qjkr6q3kp3m2obvgh3kc2hlgdouipp4o.jpg)
Вони власними силами спочатку локалізували горіння, а відтак о 15:28 – ліквідували, врятувавши будівлю від знищення вогнем. Імовірно, пожежа трапилася через коротке замикання електромережі, інформує пресслужба ГУ ДСНС України у Волинській області.
Читайте також: Пом'яніть сьогодні рідних (Молитва).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)