![Трьох волинян судитимуть за збут психотропів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/5/wu/mr2u3k-0x4-1280x853-iwogepz6h6j6775wmtz444nqd663dwu5.jpg)
Далі – слово за судом.
Трьох волинян судитимуть за збут психотропів (Фото)
Прокурори Володимирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення трьома жителями Нововолинська неодноразового незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту особливо небезпечної психотропної речовини, а також надання приміщення для її незаконного вживання (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 317 КК України)
За даними слідства, 36-річна жінка за попередньою змовою із 47-річним чоловіком, залучаючи іноді ще 20-річного спільника, упродовж липня-вересня 2023 року збували охочим у Нововолинську психотроп PVP та дозволяли наркозалежним вживати його в орендованій квартирі.
Цю ж речовину вилучено 16 вересня 2023 року під час проведення санкціонованого судом обшуку в оселі обвинувачених, які нині перебувають під вартою.
Далі – слово за судом.
Досудове розслідування: Володимирський РВП ГУНП в області.
Довідково: санкцією ч.2 ст. 307 КК України за неодноразове незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних психотропних речовин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років із конфіскацією майна.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/rd/rdsmjh-0x0-1280x862-z6iqegq2czyjxcz4pl3fcj5m4ch5brd6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3k/sk4li7-0x0-1280x862-7kovqotmoqzxs5egfl7w54mnwkohq3kz.jpg)
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)