Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
На Волині відбулися обласні змагання з пішого мандрівництва

Мета змагань - не просто зібрати всі контрольні пункти, а й пригадати визначних людей та події, які творили нашу історію.

Фото: Фейсбук.

На Волині відбулися обласні змагання з пішого мандрівництва

У Луцькому району у селищі Колки та на його околицях відбулися обласні змагання з пішого мандрівництва «Стежками Героїв»

У них взяли участь 102 команди з усіх громад Волині, це 612 учасників.

Про це інформує Суспільне

Мета саме цих змагань - не просто зібрати всі контрольні пункти, а й пригадати визначних людей та події, які творили нашу історію. Отож, не даремно локацією обрали території колишньої Колківської республіки

Окрім того, сьогодні учасники змагань долали і технічні етапи, де за допомогою туристського спорядження проходили певні перешкоди

Команди з п’яти учасників та тренери самостійно складали маршрут, яким рухалися, дорогою фотографувалися поблизу визначних місць. На фініші демонстрували свої результати.

Співорганізаторка змагань Катерина Павлюк розповіла, що маршрути прокладені через територію Колківської громади, де з квітня по листопад 1943-го року діяла Колківська повстанська республіка.

«Діти, мандруючи Колками, Старосіллям, а також  лісовими околицями, які тут знаходяться, зможуть почерпнути інформацію цікаву, про історичні моменти, що стосується цієї землі. Разом з тим, вони можуть відпрацювати елементи топографії та орієнтування», — говорить співорганізаторка змагань.

На подолання маршрутів команди мали від двох до трьох годин, залежно від віку учасників та протяжності шляху. Команда Затурцівської громади обрала найдовший маршрут, каже учасник Іван Шумчук.

«В нас команда досить підготовлена, ми обрали маршрут протяжністю понад 10 км. Є багато болотяних водойм, і багато полів. Маршрут дуже цікавий», — каже хлопець.

Змагання стартували опівдні. Перша локація – пам’ятник засновнику Колків, князю Роману Мстиславовичу. Тут команди зробили перші світлини. Далі – кожна побігла своїм маршрутом, говорить тренер команди Любешівської громади Григорій Швайко.

Вперше на змаганнях з пішого мандрівництва ввели елементи туризму, а саме «паралельні мотузки» та «підйом в гору», цей вид проходили два учасники, каже тренерка команди з села Раків Ліс Камінь-Каширської громади Юлія Давидюк.

Усього на мапі, запропонованій командам, організатори позначили 60 місць, де дислокувалися повстанці, проходили вишколи, воювали,.

Змагання тривали протягом трьох годин. Переможцями у різних категоріях стали команди Старовижівської громади, Луцького ліцею № 11, Боратинської громади та команда студентів ВНУ ім. Лесі Українки. Протягом дня працівники відділення поліції міста Ківерці забезпечували охорону публічного порядку та безпеку руху.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel