![У Ковелі - весняний вернісаж просто неба](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/tv/5ux6uu-lnwig7zae2g5452wzjmlzfdzh2yfntv6.jpg)
Приходьте на вернісаж!
У Ковелі - весняний вернісаж просто неба
На бульварі Лесі Українки – нова виставка юних художників. Цього разу там можна оглянути роботи із фондів конкурсу «Великодня веселка»
Цієї весни його організатори з радістю скористались можливістю відкрити вернісаж просто неба. Найкращі малюнки переможців минулих років засяяли різнобарв’ям і різноманітністю: весна, родина, Великдень. Роботи пронизані любов’ю до рідної землі, цікавістю до традицій свого народу, вірою та шануванням найвеличнішого християнського свята – Пасхи.
Як розповідає організаторка конкурсу, директорка дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик, упродовж багатьох років юні митці натхненно беруться за пензлики і створюють неймовірної краси картини, інформують в Ковельській міській раді.
– Запрошуємо мешканців та гостей нашого привітного Ковеля на весняну прогулянку бульваром, подивуватись та насолодитись майстерністю талановитих художників, порадіти життю, навіть у такий складний час, впевнитись, що у нас підростають обдаровані діти і молодь – наше славне майбутнє.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/oo/h7ydtv-0x0-1920x1440-ozruasjaa46bdkhduc7fjlibeicszoo7.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)