Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Брати з Волині втягували жінок у проституцію, але відповідальності уникли

Правоохоронці зафіксували щонайменше сім випадків, коли завербовані братами жінки надавали інтимні послуги.

Волинь-нова

Брати з Волині втягували жінок у проституцію, але відповідальності уникли

Уродженцям Ковельського району – братам Миколі та Віктору Романюкам, Здолбунівський районний суд виніс вирок за сутенерство

За втягнення у проституцію соціально незахищених жінок – двох жительок Рівненщини – обвинуваченим призначили по року іспитового терміну.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

У вироку суду від 10 квітня вказано, що із жовтня 2023 року по лютий 2024-го Микола та Віктор Романюки неофіційно працювали таксистами, паралельно шукаючи жінок для заняття простутицією. За цей час вони познайомилися з двома жительками Здолбунова, яким запропонували роботу з надання сексуальних послуг. Жінки погодилися, тож брати шукали їм клієнтів, орендували приміщення та автомобілі для зустрічей з чоловіками.

Правоохоронці зафіксували щонайменше сім випадків, коли завербовані братами жінки надавали інтимні послуги. Робили вони це на автостоянці біля місцевого магазину в Здолбунові або у готелі «Зоря». У середньому жінки брали по 2 500 грн за свої послуги.

Відомо, що Микола та Віктор Романюки – уродженці села Смідин, обидва одружені, з вищою освітою та раніше не судимі. Свою вину вони визнали.

Суддя Олег Кушнір визнав чоловіків винними за ч.2 ст.303 ККУ (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинене за попередньою змовою щодо кількох осіб) й звільнив від покарання, якщо вони протягом року не вчинять нового кримінального правопорушення. Рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel