Курси НБУ $ 40.40 € 43.97
Волинські екологи врятували водоплавну птаху із рибальської сітки (Відео)

Екологи закликають громадян дотримуватися правил рибальства, дбайливо ставитись до водних біоресурсів.

Фото: Фейсбук.

Волинські екологи врятували водоплавну птаху із рибальської сітки (Відео)

З 8 по 14 квітня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Волинської області вилучили з водойм 1,5 кілометри риболовних сіток та зафіксували численні факти браконьєрства

За результатами обстежень рибогосподарських водних об’єктів області та виявлених порушень до адміністративної відповідальності притягнуто громадян.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

З водойм вилучено 32 безгосподарських рибальських сіток загальною довжиною понад 1396 метрів.

Зокрема, 9 квітня на водних об’єктах Сереховичівської ТГ інспекторами спільно з рибоохоронним патрулем з озера Синівське та річки Турія було вилучено заборонених знарядь лову загальною довжиною 146 метрів.

11 квітня під час обстеження заплави р.Стир поблизу смт. Колки виявлено та вилучено сіток загальною довжиною 310 метрів.

12 квітня на озері Синівське, Сереховичівської ОТГ вилучено сіток загальною довжиною 260 метрів. Із забороненого знаряддя лову вивільнено та випущено у природне середовище водоплавну птаху Пірникозу велику (норець великий).

Поблизу с.Видерта та на о. Лука, Камінь-Каширської ТГ спільно із представниками правоохоронних органів було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності двох громадян, котрі порушували правила любительського рибальства.

Екологи закликають громадян дотримуватися правил рибальства, дбайливо ставитись до водних біоресурсів та не бути байдужими до їх збереження!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На водоймах Волині вилучили незаконні знаряддя лову.

Реклама Google

Telegram Channel