Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Топила 8-річного сина, «бо немає де жити»

Матір хлопчика наразі за рішеням Вінницького міського суду перебуває в психіатрічному закладі.

Фото ТСН.

Топила 8-річного сина, «бо немає де жити»

Нові подробиці шокувальної історії у Вінниці

40-річна жінка, яка днями у Вінниці намагалася втопити у річці маленького сина, під час цього замаху на вбивство кричала, що їй немає де жити і їй не хочеться жити.

Про це в коментарі для ТСН.ua розповіло поінформоване джерело у правоохоронних органах, не виключаючи, що жінка може мати психічне відхилення або захворювання. Своєю чергою, в приймальні Вінницького міського центру соціальних служб нам повідомили, що ця родина ніколи не перебувала на обліку у них. «В цій родині є ще одна дитина, хлопчик, який навчається в 7 класі», - розповіли в центрі соцслужб.

Наразі, як розповіла речниця поліції Вінницької області Заріна Маєвська, хлопчик, якого хотіла вбити матір (вона штовхала його у воду, занурювалась, намагаючись втопити його), перебуває в одній з лікарень і його навіщає його батько. «Ця родина не перебувала на обліку як малозабезпечена або як така, що потребувала додаткової підтримки чи уваги. Наразі призначено низку експертиз для встановлення осудності жінки. Тобто всі обставини та причини цієї події будуть встановлені під час досудового розслідування», - повідомила нам Заріна Маєвська.

Що побачив курсант, який врятував дитину

Майбутній оперативник, курсант ХНУВСу Артем Макаров, який врятував хлопчика, в коментарі для ТСН.ua розповів, що в той момент йшов недалеко від річки та коли побачив дитину в небезпеці, одразу побіг рятувати. «Я побачив, як жінка з дитиною були у воді. Я побіг до них, вона тримала дитину в руках, схопив дитину, жінка не чинила опору. Хлопчик мені сказав, що порізався», - розповів нам Артем Макаров, додаючи, що у дитини, скоріш за все, стався стрес.

Він дістав дитину з води та передав хлопчика в руки лікарів, які були викликані на місце події разом з поліцейськими.

Жінка в закладі для психічно хворих

Матір хлопчика наразі за рішеням Вінницького міського суду перебуває в психіатрічному закладі. К повідомила пресслужба цього суду, жінка перебуває в умовах, що виключають небезпечну поведінку.

Реклама Google

Telegram Channel