Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Найбільше нагород школярі Волині на всеукраїнських олімпіадах здобули з предмету географія

Юні волиняни гідно представили область на IV етапі (фінальному) Всеукраїнських олімпіад.

Фото: Фейсбук.

Найбільше нагород школярі Волині на всеукраїнських олімпіадах здобули з предмету географія

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

Завершився IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 предметів. Цього року змагання відбувалися очно та дистанційно. Загалом в них взяли участь 1 374 школярі зі всієї України.

Про це повідомляє Волинська ОВА. 

Юні волиняни гідно представили область на IV етапі (фінальному) Всеукраїнських олімпіад. Зокрема, з 50 учасників 29 учнів вибороли призові місця.

Якісний показник становить 58 %.

Список переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчального року:

Українська мова і література. 25-29 березня 2024 року, м. Рівне

1. Соломія Пархомук – учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

2. Анастасія Цеслів – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

Математика. 18-22 березня 2024 року, м. Ужгород

3. Ангеліна Шкуринська – учениця 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

4. Назар Хомяк – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

5. Костянтин Кучер – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Фізика. 24-29 березня 2024 року, м. Івано-Франківськ

6. Владислав Борода – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 25 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

7. Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – ІІ місце;

8. Михайло Ляснюк – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІІ місце;

Географія. 1-4 квітня 2024 року, м. Луцьк

9. Павло Дзюбинський – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області» Волинської області – ІІІ місце;

10. Владислав Бишук – учень 8 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – І місце;

11. Дарина Душак – учениця 9 класу Баївського ліцею Боратинської сільської ради Луцького району Волинської області – ІІ місце;

12. Дмитро Бугайчук – учень 9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні – І місце;

13. Юліана Яницька – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області – ІІ місце;

14. Назар Вацик – учень 10 класу Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради – І місце;

15. Юрій Герасим’як – учень 11 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;

Астрономія. 31 березня – 5 квітня 2024 р., м. Львів

16. Вікторія Смаль – учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Волинської області – І місце;

17. Домініка Вєржбіцкі – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

18. Антон Добровольський – учень 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Хімія. 22-27 березня 2024 р., м. Чернівці

19. Марина Пух – учениця 9 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІ місце;

20. Дарина Імбірович – учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Інформатика. 29 березня-2 квітня 2024 року, м. Чернівці

21. Тарас Деркач – учень 10 класу Боратинського ліцею Боратинської сільської ради Волинської області – ІІ місце;

Інформаційні технології. 26-30 березня 2024 року, м. Ужгород

22. Максим Баламут – учень 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – ІІІ місце;

Правознавство. 22-26 березня 2024 року, м. Луцьк

23. Дарія Дерчук – учениця 9 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

24. Богдан Кубай – учениця 9 класу Опорного закладу «Колківський ліцей» Колківської селищної ради Волинської області – І місце;

Польська мова та література. 16-17 квітня 2024 року, м. Вінниця

25. Олександр Семенюк – учень 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради» – ІІІ місце;

Біологія. 8-12 квітня 2024 року, м. Львів

26. Ян Однороб – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – І місце;

27. Софія Ойович – учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 ім. Михайла Кравчука Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце;

Історія. 4-8 квітня 2024 року, м. Чернівці

28. Вадим Патейчук – учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Волинської області – І місце;

29. Марія Корнійчук – учениця 9 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 10 Луцької міської ради» Волинської області – ІІ місце.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Юна волинянка – найкраще знає астрономію серед школярів України.

Реклама Google

Telegram Channel