Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Луцькі хірурги пришили чоловікові кінцівку, яку йому відірвало на будівництві

Хірурги пришили руку 37-річному волинянину.

Фото: facebook.com.

Луцькі хірурги пришили чоловікові кінцівку, яку йому відірвало на будівництві

15 квітня до Клінічної лікарні Луцького Медичного обʼєднання поступив пацієнт з приводу відчленування променевого запʼясного суглобу

Рука ледь трималася на залишках шкіри. Його відразу взяли в операційну. Довелося складати і фіксувати кістки, під мікроскопом зшивати артерії, вени, нерви та сухожилки.

Про це інформує Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади.

«Ми провели не просту операцію, а реплантацію кінцівки. Зараз проводимо відповідне медикаментозне лікування і герудотерапію, тобто, лікування пʼявками.

На даний момент рука жива, капілярний симптом активний, пацієнт ворушить пальцями. Сподіваємось, що нам вдалось врятувати чоловікові кінцівку», – повідомив завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці, лікар-комбустіолог вищої категорії Роман Трач.

За словами пацієнта М. на будівництві йому вирвало кінцівку. 37-річного мешканця Володимира швидко привезли у Луцьк та оперативно забрали в операційну.

«Лікарі сказали, що ситуація складна – можлива ампутація, але прийняли рішення рятувати руку. Прооперували, рука приживається, пальці ворушаться, кажуть, що є стабільність і надіюсь, що все буде добре. Дякую їм!» – поділився пацієнт.

Від моменту травми до того часу, коли чоловіка взяли в операційну, минуло 1,5 години. Це той час, який дозволяв хірургам боротися за порятунок руки.

До складу операційної бригади увійшли хірурги Роман Трач, Олег Мазепа, Андрій Ковальчук, Тарас Гай і Дарина Шафатинська.

За словами Романа Трача не все залежить від медиків, а й, великою мірою, від самого пацієнта, який повинен чітко виконувати рекомендації лікарів. Коли повністю відновиться чутливість йому потрібно буде пройти реабілітацію.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинянин під час застілля напав із ножем на приятеля.

Реклама Google

Telegram Channel