![У райцентрі на Волині щотижня звучатиме велелюдна молитва за Україну від різних релігійних конфесій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/c7/qwljcf-6jjblx4v4epmjjhh2zddyaik5yrilc7d.jpeg)
Світла пам'ять Героям!
У райцентрі на Волині щотижня звучатиме велелюдна молитва за Україну від різних релігійних конфесій
У цей непростий тривожний час важлива не тільки матеріальна підтримка, але й духовна
Тож у районному центрі започаткували унікальну традицію – щоп’ятниці о 9-й, після хвилини мовчання і звучання Державного Гімну, представники різних релігійних конфесій виголошуватимуть молитву за Україну. Захід проходитиме біля Алеї Героїв, що в місті Камені-Каширському.
Про це повідомляє Камінь-Каширська районна державна військова адміністрація.
– Різні за своїми вподобаннями, переконаннями, поглядами, але єдині у прагненні справедливого миру для нашої держави. Віримо, щирі слова, піднесені до неба, здатні зробити диво. Молімося! Запрошуємо краян приєднуватися до ініціативи, – каже Камінь-Каширський декан, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця, військовий капелан Володимир Мицько.
Духовне слово мовив настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс священник Микола Смолярчук.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/cb/gh7r76-0x0-1280x853-bwrfv7bh2ml7adx4pj63fh3kzolq3cbe.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/c2/inkpr7-0x0-1280x853-ttfzjnv3rdogoc5m376q3yda5lnx2c24.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/os/c4cv3q-0x0-1280x853-rmeap5pjb365p4uslr3i4ahtnmbssosi.jpeg)
Відділ гуманітарної політики та інформаційної діяльності райдержадміністрації.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)