Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Поліцейський офіцер громади на Волині допоміг родині, яка постраждала від пожежі

Родині привезли необхідні продукти, засоби гігієни, постіль, одяг тощо, які були надані Координаційним центром при Ківерцівській міській раді.

Фото: vl.npu.gov.ua.

Поліцейський офіцер громади на Волині допоміг родині, яка постраждала від пожежі

У сім’ї, яка мешкала в Ківерцях, кілька днів тому трапилась біда: пожежа знищила частину будинку

Внаслідок гасіння вогню оселя була залита водою, чимало речей відновленню не підлягали. За попередньою інформацією, пожежа трапилась через необережне поводження з вогнем одним із хлопчиків, який мешкав у цьому домі. На щастя, ніхто не постраждав.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

Того ж дня поліцейський офіцер цієї громади Іван Базилян спільно з працівниками місцевої служби у справах дітей в терміновому порядку здійснили виїзд за місцем проживання сім'ї. З’ясувалось, що оселя дійсно не придатна для подальшого проживання. Тож прийняли рішення перевезти матір з дітьми у сусіднє село, в безпечне місце. Також родині привезли необхідні продукти, засоби гігієни, постіль, одяг тощо, які були надані Координаційним центром при Ківерцівській міській раді.

Надалі сім’я перебуває під наглядом нашого поліцейського офіцера громади, також організовано роботу щодо соціального захисту як малолітніх, так і матері зокрема, іншими профільними спеціалістами.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині загорівся житловий будинок.

Реклама Google

Telegram Channel