Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
Великдень у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку

Христос воскрес!

Фото Волинська єпархія ПЦУ.

Великдень у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку

У день Світлого Христового Воскресіння в Троїцькому соборі обласного центру відбулося святкове богослужіння. Його очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл

Традиційно частина великоднього Євангелія прозвучала різними мовами на ознаку того, що Православ’я – віра всесвітня.

Про це інформує Волинська єпархія.

У вітанні керуючий єпархією зазначив, що Воскресіння Господнє – це подія, яка дає нам надію на Спасіння. Адже усвідомлення цієї події, вселялає у нас віру на майбутнє життя. Це особливо важливо у сьогоднішній час, коли ми переживаємо багато смертей. Тому сьогоднішнє свято, усвідомлення події Воскресіння є гарантом у нашому завтрашньому дні.

Після богослужіння і закінчення комендантської години відбулося освячення великодніх кошиків на соборному майдані. Освячення тривало й протягом попереднього дня.

Із собору велася трансляція «12 каналу», тож усі, хто не міг перебувати у храмі, могли долучитися до служби, залишаючись удома. Її коментував ієромонах Нестор. Повтор трансляції відбувся о 9.00.

Із благословіння митрополита Михаїла благодатний вогонь доставили із Польщі до кафедрального собору Луцька.

Перед Великоднем митрополит Михаїл очолив основні відправи Страсного тижня: чин омовіння ніг, хресний хід, ранню Великої п’ятниці з читанням 12-ти уривків із Євангелій (спомин спасенних страждань Ісусових), вечірню з виносом плащаниці, йдеться у повідомленні.

Реклама Google

Telegram Channel