Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
Україна не визнає президентства путіна і закликає інші країни зробити те саме

Чехія та Естонія, а також Латвія підтвердили, що їхні представники не будуть відвідувати так звану інавгурацію Владіміра Путіна 7 травня.

Фото: Фейсбук.

Україна не визнає президентства путіна і закликає інші країни зробити те саме

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що не бачать правових підстав для визнання глави Кремля владіміра путіна демократично обраним і легітимним президентом рф

У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що в ході так званих «виборів» в рф були порушені положення численних міжнародних документів, які є основою сучасної системи міжнародних відносин.

Про це інформує Українська правда. 

Одним з таких кричущих порушень стала організація виборчого процесу на окупованих територіях України – зі свідомим залученням погрозами і шантажем до участі у ньому мільйонів громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях або під примусом були переміщені у захоплені регіони.

«Такі дії рф, незважаючи на попередження з боку авторитетних міжнародних інституцій, вкотре доводять, що її керівництво не визнає своєї відповідальності та не збирається припиняти незаконну, неспровоковану та невиправдану повномасштабну збройну агресію проти України», – йдеться в заяві.

Виходячи з цих фактів, а також враховуючи чинний ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна, «Україна не бачить правових підстав для його визнання демократично обраним і легітимним президентом російської федерації», підкреслили у МЗС.

«Закликаємо іноземні держави, міжнародні організації та громадськість слідувати цьому прикладу, не визнавати результати російських псевдовиборів і легітимності російського диктатора володимира путіна», – наголошується в заяві.

Нагадаємо: Чехія та Естонія, а також Латвія підтвердили, що їхні представники не будуть відвідувати так звану інавгурацію владіміра путіна 7 травня.

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель виступає проти присутності представників Євросоюзу на церемонії «інавгурації» кремлівського правителя.

Європарламент раніше ухвалив резолюцію, у якій засудив те, як проходили «перевибори» владіміра путіна та закликав не вважити їх легітимними. 

Після фальсифікованих «виборів» у росії путін втратив легітимність як президент цієї держави, тож «Європейська правда» більше не вживає термін «президент» щодо цієї особи. Тут ми обґрунтовуємо та пояснюємо важливість цієї зміни.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Понад сотню волинських бійців нагороджено за виявлену мужність у боях на Авдіївському напрямку.

Реклама Google

Telegram Channel