Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Порошенко запросив Голову ХДС Німеччини Мерца в Україну

«Фрідріх Мерц підтвердив, що його партія цілковито підтримує необхідність передачі Україні німецьких ракет «Таурус».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко запросив Голову ХДС Німеччини Мерца в Україну

Петро Порошенко, який бере участь у Конгресі Християнсько-демократичного союзу Німеччини в Берліні, під час зустрічі з лідером ХДС Фрідріхом Мерцом проінформував його про складну ситуацію на фронті і закликав пришвидшити західну допомогу Україні

«Фрідріх Мерц підтвердив, що його партія цілковито підтримує необхідність передачі Україні німецьких ракет «Таурус», – повідомив пʼятий Президент у соцмережах.

 

 «Ми також обговорили ініціативу щодо підготовки ХДС проєкту резолюції Бундестагу про запрошення України приєднатись до Вашингтонського договору НАТО напередодні майбутнього ювілейного Саміту Альянсу у липні 2024 року», – зазначив Петро Порошенко.

«Фрідріх Мерц запевнив у цілковитій підтримці України на шляху до членства в Європейському Союзі та доцільності якнайшвидшого початку вступних переговорів. Окремо обговорили питання загальноєвропейських виборів та перспективи розвитку міжпартійного співробітництва між Християнсько-демократичним союзом та «Європейською Солідарністю», – зазначив лідер партії.

 

Петро Порошенко також привітав Фрідріха Мерца з переконливим переобранням на посаду Голови ХДС і запросив його відвідати Україну найближчим часом.

Християнсько-демократичний союз – одна з двох найбільший партій Німеччини. За результатами парламентських виборів 2021 року партія має 152 місця у Бундестазі. За результатами виборів до Європейського парламенту 2019 року має 23 місця із 96 виділених для Німеччини і входить до фракції Європейської народної партії. Партія ХДС також є членом Міжнародного демократичного союзу (IDU).

Реклама Google

Telegram Channel