Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Скільки безпілотників з початку війни придбали громади на Волині

За останні 6 місяців кількість місцевої влади, які купують БПЛА збільшилось практично вдвічі.

Фото: Ілюстративне.Фейсбук.

Скільки безпілотників з початку війни придбали громади на Волині

Безпілотні літальні апарати відіграють важливу роль у протистоянні ворогу та дозволяють вести бій без прямого ризику для військових

Тож останні два роки БПЛА купує не тільки Міністерство оборони України та волонтери, а й місцева влада по Україні.

Про це інформує Громадський моніторинг України.

Кількість придбаних БПЛА громадами та місцевими адміністраціями України для потреб ЗСУ від початку повномасштабної війни з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2024 року складає 36248 шт та 60 комплектів на суму  2 млрд  763 млн 287 тис грн.  

У дослідженні брались до уваги закупівлі місцевими радами та районними, обласними адміністраціями: квадрокоптерів, FPV дронів  та інших безпілотних літальних апаратів з використанням платформи Prozorro.

Перевіривши закупівлі за два роки стало відомо, що із 1629 місцевих виконавчих органів влади в Україні 454 (28 %) закупляли БПЛА для Збройних сил України.

В порівнянні з попереднім проведеним дослідженням, на вересень 2023 року купували БПЛА 247 (15%) місцевих виконавчих органів влади, тож за 6 місяців кількість місцевої влади, які купують БПЛА збільшилось практично вдвічі.

Інфографіка та рейтинг закупівель БПЛА за областями та окремо детальний перелік громад і адміністрацій, які замовляли БПЛА для потреб Збройних сил України:

Волинська область закупила БПЛА – 2425 шт. на суму – 197 млн 618 тис грн.

Найбільше безпілотників на Волині придбала Луцька громада, Ковельська міська рада придбала 524 штуки за майже 15 мільйонів гривень. У Нововолинській громаді придбали 158 БпЛА, на це витратили 11,1 мільйона гривень.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волинські захисники з 14-ї та 100-ї бригад отримали чергову партію мавіків від земляків (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel