Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Америка нас не кине: Ентоні Блінкен прибув до Києва це сказати

Ентоні Блінкен відвідує столицю України вчетверте від початку повномасштабного російського вторгнення.

Фото із сайту reuters.com.

Америка нас не кине: Ентоні Блінкен прибув до Києва це сказати

Поїздка має на меті продемонструвати солідарність США з Україною

Державний секретар США Ентоні Блінкен потягом прибув до Києва у вівторок вранці.

Про це інформує «Українська правда» з посиланням на Reuters.

Це стало першим візитом високопосадовця США до України після того, як минулого місяця Конгрес ухвалив довгоочікуваний пакет військової допомоги Україні на суму 61 мільярд доларів.

Поїздка має на меті продемонструвати солідарність США з Україною, яка намагається відбити масовані російські бомбардування на своєму північно-східному кордоні.

Блінкен сподівається «послати сильний сигнал заспокоєння українцям, які, очевидно, перебувають у дуже складному становищі», – сказав американський чиновник, який на умовах анонімності поспілкувався з журналістами, що подорожують із Блінкеном.

Пряма мова урядовця: «Місія держсекретаря тут полягає в тому, щоб поговорити про те, що наша додаткова допомога буде надаватися таким чином, щоб допомогти зміцнити їхню оборону (і) дозволити їм все більше перехоплювати ініціативу на полі бою».

Артилерія, ракети великої дальності і ракети ППО, схвалені президентом Джо Байденом 24 квітня, вже надходять до українських військ, сказав урядовець.

Блінкен запевнить українських посадовців, включно із президентом Володимиром Зеленським, у незмінній підтримці США та виголосить промову, зосереджену на майбутньому України, сказав посадовець.

Читайте також: На 102-му році життя упокоїлась повстанка з Волині Ганна Лихач.

Реклама Google

Telegram Channel