![Захисник з Волині отримав відзнаку міністра оборони](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/iy/rndhip-0x0-2560x1706-7v6t426e4yaadakwuod65po6nh35kiyn.jpg)
В одному з боїв під Роботиним у липні 2023 року Віталій Пилипчук отримав тяжке поранення.
Захисник з Волині отримав відзнаку міністра оборони
Медаль «За поранення» вручили жителю села Залаззя Любешівської громади Віталію Пилипчуку
Він став на захист України у перші місяці повномасштабного вторгнення росії.
Про це пише «Нове життя».
20 квітня Віталія Лукича мобілізували. Спочатку потрапив на полігон. А після двох місяців навчань у складі 65 окремої механізованої бригади вирушив на запорізький напрямок. Там і воював житель Залаззя. Не давав рашистському ворогу просунутися українською землею.
В одному з боїв під Роботиним у липні 2023 року Віталій Пилипчук отримав тяжке поранення. Упродовж трьох із половиною місяців лікувався у різних шпиталях.
Сьогодні наш земляк отримав відомчу відзнаку Міністерства оборони України – медаль «За поранення». Її вручили захиснику начальник Другого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валентин Солошик і начальник відділення рекрутингу та комплектування Костянтин Борбич. Вони подякували Віталію Пилипчуку за його відвагу, мужність та побажали міцного здоров’я.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/uz/egfbet-0x0-2560x1873-oghjmpx3ubto4beqaylzjotjoyx65uzv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/7c/mj35wj-0x-1-2560x1707-yjrvl2ed7ctexjj2croumwbhh3c447cp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/js/mpylj2-0x-1-2560x1707-wx4zrxtvgirowof4ydmqotc7aaxskjsy.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Ковельська громада передала чергову допомогу землякам-військовим.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)