![На Волині рідні полеглих Князівських Воїнів отримали пам'ятні відзнаки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/ft/tpfocy-0x0-1279x853-xqxhl6pf2veorcf5ffrgefbtiir3uftu.jpg)
Вічна пам’ять Героям!
На Волині рідні полеглих Князівських Воїнів отримали пам'ятні відзнаки
Масштабний меморіальний захід відбувся сьогодні, 24 травня 2024 року, в Центрі культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради
Рідні загиблих краян, воїнів 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, отримали пам'ятні відзнаки «Князівський хрест Героя».
Про це повідомляє Камінь-Каширська районна військова адміністрація.
Серед присутніх – члени родин полеглих Героїв Камінь-Каширського району, військові, духовенство, керівництво органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У заході взяла участь начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.
Державний Гімн України, хвилина мовчання, поіменне вшанування тих, хто поліг у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність рідної землі, – така атмосфера панувала в залі.
Нагороди, які посмертно присвоєні князівським воїнам, вручив заступник командира 14-ї бригади.
Вічна пам'ять загиблим! Слава Україні! Героям слава!
Довідково: 10 грудня 2014 року спільною директивою Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України – створено 14-ту окрему механізовану бригаду. З початку свого заснування вона виконувала найскладніші бойові завдання у складі сил, залучених до проведення Антитерористичної операції на Донбасі. На момент широкомасштабного вторгнення окупаційних військ рф бригада перебувала на одному із загальновійськових полігонів і завершувала етап злагодження. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа її бойового шляху. Наразі бригада продовжує виконання завдань на одному з найгарячіших напрямків, наближаючи спільну перемогу з кожним днем, попри втому, погодні умови, негаразди, діючи за межами людських можливостей, знаючи що за їхніми спинами – рідні, країна та свобода.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/rs/dxdlbh-0x0-1280x853-faxfwxpwrowrwistfcjen2rac3yqnrs4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/gm/lisx44-0x0-1280x853-57tl6saunudvii5aecri56qs7p6fugmg.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/da/fxhi5q-0x0-1280x853-xyai5vygopib3k7evwalkwsummlrldax.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/qe/cyumvh-0x0-1280x853-ha6m6cjsnjan2rbshiu5in4jjtdd5qep.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/74/j6h2mu-0x0-1280x853-ibzjtsyr7i6u7j5si6xgrwbzloovy74k.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/mn/b2zqwu-0x0-1280x853-efomkokif7suascljxkw3cjhnvgpxmn6.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/cw/t7celj-0x0-853x1280-iujiczv4o62z6idjn3smk62si7l7tcwc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/4k/ms5dfm-0x0-1280x853-ib4o6btmqwghzlox6hnowwhgwy4sq4ki.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/vs/wj4ocn-0x0-799x533-jtczebevlrx7jqk7dygqhfnoheuomvse.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині відбувся патріотичний забіг «Біжу за Героя» (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)