Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
На Волині майже 5 тисяч людей отримали дозволи на перебування у прикордонні

За відсутність перепустки передбачено штраф.

Волинь-нова

На Волині майже 5 тисяч людей отримали дозволи на перебування у прикордонні

На території Волинської області станом на 29 травня видали 4 830 дозволів на право в’їзду, перебування, проживання і проведення робіт у п'ятикілометровій зоні вздовж державного кордону

Видавати такі документи почали в середині березня.

Про це в коментарі Суспільному розповіла речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

Ще 1 712 заяв на оформлення дозвільних документів наразі перебувають на розгляді. Відмов у наданні дозволів, говорить Маргарита Вершиніна, поки не було. Погодження можна отримати в 10-денний термін, оформлення документа безплатне.

Як додала речниця, за відсутність перепустки поки до відповідальності людей на Волині не притягають, однак за це передбачений штраф у розмірі від 850 до 1 700 гривень для населення, від 1 700 до 2 550 гривень для посадових осіб. Межі населеного пункту не входять у прикордонну зону.

У яких випадках дозвіл на перебування у прикордонні не потрібен

До прикордонної смуги не належать населені пункти, але щоб люди могли безперешкодно потрапити на поля, пасовиська чи сінокоси, потрібна посвідка. Її можна оформити, звернувшись до прикордонників через пошту, електронну адресу, особисто через уповноважену особу або зателефонувавши для уточнення деталей (0332) 72-09-20.

Реклама Google

Telegram Channel