Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Чоловік через Волинську митницю незаконно віз старовинні французькі книги

Переміщення такого антикваріату через кордон перебуває під контролем держави.

Фото: Фейсбук.

Чоловік через Волинську митницю незаконно віз старовинні французькі книги

Правопорушення зафіксували на «зеленому коридорі», який громадянин безпідставно обрав для проходження митного контролю в автомобільному пункті пропуску «Устилуг»

Предметами, які підлягали обов'язковому письмовому декларуванню, стали книги французьких видавництв кінця XIX століття. Вони можуть становити культурну цінність, а переміщення такого антикваріату через кордон перебуває під контролем держави.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Книги тимчасово вилучено. Відповідно до ч. 2 ст. 471 Митного кодексу такі дії громадянина тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 30 відсотків вартості предметів правопорушення. Вона буде визначена експертами додатково.

МИтники наголошують: 

Обрання «зеленого коридору» вважається заявою про те, що переміщувані через кордон товари не підлягають письмовому декларуванню, обкладенню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення або вивезення за межі України та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

Громадяни, які проходять (проїжджають) через «зелений коридор», звільняються від подання письмової митної декларації.

Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel